Verschillende clubs/community

Communities:

Naam Community

Locatie-Lessenrooster Contact
Skay Urban Academy
  • Skay Urban Academy
    A. Van Looplein 37
    2235 Westmeerbeek

info@skayacademy.be
Exception Movement
  • Lagere school Westdiep - 8400 Oostende
    • Zondag: 09.00-10.15 uur (kinderlessen)
    • Zondag: 10.00-12.00 uur (beginner)
    • Zondag: 12.00-14.00 uur (gevorderden)
  • Sportinnovatiecampus Brugge (vroeger BLOSO sportcentrum)
    Nijverheidsstraat 112 - 8000 Brugge
    • Zaterdag: 16.00-18.00 uur
  • Sporthal Kortrijk
    School Sint-Rochuskerk, Boerderijstraat 69A - 8500 Kortrijk
    • Woensdag: 13.00-15.00 uur
Robbe Colman
Pulse Family Stijn Vranckaert

Team C.W.P.

  • Dendermondestraat 25
    1785 Merchtem
    • Zaterdag: 16.30-18.30 uur

Jonas Verhasselt
Flow de Gand
  • Topsporthal Vlaanderen, Zuiderlaan 14,
    9000 Gent
  • Het Spectrum Gent, Offerlaan 3, 9000 Gent

    • Jongeren (8-11):
      Zaterdag 16h00 tot 17h30 in de Topsporthal Vlaanderen
    • Jongeren (12-15):
      Woensdag 15h30h tot 17h00 in de Topsporthal Vlaanderen
    • Jongeren (12-15) (gevorderd)
      Zaterdag 11h tot 12h30 in Het Spectrum Gent
    • Jongeren (16-18)
      Maandag 19h45 tot 21h15 (buiten)
    • Volwassenen (18+):
      Maandag 19h45 tot 21h15 - Precision (buiten)
      Dinsdag 19h45 tot 21h15 - Exploration (buiten)
      Woensdag 19h45 tot 21h15 - Foundation (buiten)

Email Flow de Gand

Clubs die enkel parkour en freerunning aanbieden:

Naam club Locatie - Lessenrooster Contact
Antwerp Parkour School
  • Oorderseweg 83 bus 6
    2180 Ekeren
    • Woensdag 20.00-22.00 uur
    • Zaterdag 16.30-18.30 uur
Tom De Backer
Parkour Dendermonde
  • Sporthal Sint-Gillis
    Van Langenhovestraat 203 a
    9200 Dendermonde
    • Woensdag: 20.30-22.00 uur
    • Vrijdag: 20.30-22.00 uur
Sander De Ridder
Parkour Waasland
  • Sporthal Olympia
    Hofstraat
    9100 Sint-Niklaas
    • Zaterdag 13.00-14.30 Trainees 9j-12j
    • Zaterdag 14.30-16.00 Tracers +12j
Koen Van Riet

Clubs die Freerunning en gymnastiek aanbieden:

Naam club Locatie - Lessenrooster Contact
Art Gym
  • Raadpleeg HIER het volledige uurrooster
Nico Leenaarts
ArtiGym Herzele
  • Gemeentelijke Sportcentrum Herzele
    Sint Rochusstraat 32, 9550 Herzele
    • Woensdag: 18.00-19.30 uur 8-12 jaar
    • Woensdag: 19.00-21.00 uur +12 jaar
Siebe Bossier
De Gympies Hoeilaart
  • Gemeentelijke Sporthal Hoeilaart
    • Maandag: 20.00-21.30 uur
Jeroen Notebaert
Elastika Roeselare
  • Turnzaal Barnum
  • Groep 1: 4e, 5e, 6e lj -1e
    • Maandag: 18.15-19.15 uur
  • Groep 2: secundair
    • Maandag: 19.15-20.15 uur
Tom Denys
Gymclub Tienen
  • Houtemveld Tienen
    • Parkour 1 en 2: Zaterdag: 12.00-13.00 uur
      (8 jaar en ouder)
    • Parkour 3 (na selectie): Zaterdag: 13.30-15.00 uur (8 jaar en ouder)
Ruslan Izimov
Gym Haacht
  • Sporthal "Den Dijk"
  • Vanaf eerste middelbaar:
    • Woensdag: 13.30-15.00 uur
  • Vanaf 4de leerjaar:
    • Vrijdag: 17.00-18.30 uur
Freddy Machiels
Gymgroep AS
  • Turnzalen St. Jozefscollege, Aarschot
    • Donderdag: 18.30-20.00 uur
  • Holsbeek sportschuur
    • Zaterdag: 13.00-15.00 uur
Jonas Geudens
Gymnarte vzw
  • Sporthal Sint Ludgardis
    Begijnenstraat 57, 2000 Antwerpen
    • Woensdag 16.30-18.00 uur Freerunning 1: 10-13j
    • Woensdag 18.00-19.30 uur Freerunning 2: 13+j
Contact
Gymnasport
  • Zaal Soens te Strombeek
    • Woensdag: 19.00-21.00 uur
Thomas Menten
Gympie Moorslede Dejonghe Hilde
Jong & Moedig Genk
  • Freerunning 12+
    Turnzaal Halmstraat, Halmstraat 6, 3600 GENK
    • Woensdag 20.00-22.00 uur
  • Freerunning gevorderden (selectie)
    Halmstraat 6, 3600 GENK
    • Zondag: 16.00-18.00 uur
Geuens David
Koninklijke Diestse Turnkring
  • Sporthal CItadel
    CItadel, 3290 Diest
    • Maandag: 18.00-19.30 uur
Michele Beutels
Koninklijke Wommelgemse Turners
  • Freerunning 12+
    Sporthal Beukenlaan, 2160 Wommelgem
    • Zondag: 14.00-15.30 uur vanaf 14 jaar
    • Zondag: 15.30-17.00 uur 8-13 jaar
Gaetan Van Doninck
KOTV Noordzee
  • Freerunning12+
    Turnzaal H.Boddaert, Kaïrostraat 93, 8400 Oostende
    • Zondag: 11.00-12.00 uur

Elias Bebis
KWTV Willebroek
  • 'Basisschool ’t Pleintje
    August van Landeghemplein 4 te 2830 Willebroek.
    (Campus Pleintje – Ingang onder het blauwe bord “Gymnastics” of “www.kwtv.be”)
    • Freerunning Junior 8-11j
      Zaterdag: 16.00-17.30 uur
    • Freerunning Senior vanaf 12j
      Dinsdag: 19.30-21.00 uur
Erik Callaerts
Lendelede LTK
  • Freerunning 9+
    DOC Lendelede
    A. Dassonvillelaan 3, 8860 Lendelede
    • Dinsdag: 16.45-18.00 uur
    • Zaterdag: 19.00-20.30 uur
Liederick Claeys
Lenig en Gezwind Turnen
  • Sporthal Stadspark
    Steenweg op Zevendonk 18 bus 2, 2300 Turnhout
    • Donderdag: 18.00-20.00 uur
Anke Bax
Movimento Mortsel Turnzaal de Sterre
  • Woensdag: 20.30-22.00 uur
Laukens Tim
Nut en Vermaak Buggenhout
  • De Pit
    Platteput 14, 9255 Buggenhout
    • Woensdag: 12.30-14.30 uur
Tamara Conickx
O.T.V. Nazareth
  • Freerunning beginners
    Sporthal Nazareth, Drapstraat 76
    9810 Nazareth
    • Donderdag: 19.00-20.30 uur
  • Freerunning gevorderden
    Sporthal Nazareth, Drapstraat 76
    9810 Nazareth
    • Donderdag: 20.00-21.30 uur
Stijn De Landtsheer
Olympia Houthalen
  • Sportpark Lakerveld
    Guldensporenlaan 16A, 3530 Houthalen-Helchteren
    • Zondag: 10.00-11.30 uur vanaf 8j
Karlien Aerts
Ritmica
  • Preparkour (PPK) 6-7 jaar
    • Zaterdag 9.00-10.00 uur, Sporthal Ter Beke Sinaai
  • Parkour groep 1 (PK1): 8-9 jaar
    • Zaterdag: 10.00-11.00 uur, Sporthal Ter Beke Sinaai
  • Parkour groep2 (PK2): 10 - 11 jaar
    • Zaterdag: 11.00-12.30 uur, Sporthal Ter Beke Sinaai
  • Parkour groep 3 (PK3): 12-13 jaar
    • Zaterdag: 12.30-14.00 uur, Sporthal Ter Beke Sinaai
  • Parkour groep 4 (PK 4): 14+ jaar
    • Donderdag 19.30-21.00 uur, Sporthal De Klavers Belsele
    • Zaterdag 14.00-15.30 uur, Sporthal Ter Beke Sinaai
  • Parkour volwassenen (PKV)
    • Donderdag 21.00-22.00, Sporthal De Klavers Belsele
vzwritmica@telenet.be
Rust Roest Merksplas
  • Gemeentelijke sporthal 't Hofeind
    Hofeinde, 2330 Merksplas
    • Woensdag: 19.00-20.30 uur (beginners)
    • Woensdag: 20;30-22.00 uur (gevorderden)
Koen Vannuffelen
Sportgroep Vaste Vuist Lauwe vzw
  • Turnzaal Ter Leie
    Hospitaalstraat 15
    8930 Menen
    • Zaterdag: 17.00-18.15 uur: 8 tot 12 jaar
    • Zaterdag: 18.15-19.30 uur: +12 jaar
Dries Defossez
STB Gymnastics
  • Het Hinkelpad
    Geluwestraat 8
    2600 Berchem
    • Donderdag 18.00-20.00 uur Freerunning+ (Selectie)
  • Sporthal Koninklijk Atheneum Berchem
    Uitbreidingsstraat 246
    2600 Berchem
    • Zondag 17.00-18.30 Freerunning 1: 6-9j
    • Zondag 18.00-19.30 Freerunning 2: 9-12j
    • Zondag 19.00-20.00 Freerunning 3: 12+j
  • Turnzaal De Es
    Langemarkstraat
    2600 Berchem
    • Zaterdag 10.00-12.00 Freerunning 4: 12+j
Dries Laukens
Turnkring Eikels worden Bomen Zottegem
  • Turnzaal EWB
    Laurens de Metsstraat 17, 9620 Zottegem
    • Freerunning A Zondag 19.00-20.30 uur
    • Freerunning B Zondag 17.30-19.00 uur
    • Freerunning C Zondag 16.00-17.30 uur
Patrick De Schrijver
Turnkring voor Geest en Lichaam
  • Sporthal van school Atheneum
    Ingang Dalialaan, 9160 Lokeren
    • Zondag 09.00-10.30 uur: Parkour/freerunning B (Beginnende)
    • Zondag 09.00-11.00: Parkour/freerunning B/A (Beginnende/Gevorderden)
    • Zondag 10.30-12.30: Parkour/freerunning A (Gevorderden)
Annelies Smet
Turnkring Palfit Paal
  • Sporthal Curticella
    Sportlaan 20, 3582 Koersel
    • Zaterdag: 13.00-15.00 uur: 8-12 jaar
    • Zaterdag: 15.00-17.00 uur: vanaf 12 jaar
turnkringpalfit@gmail.com
Turnkring Sint-Jozef vzw Schoten
  • Turnzaal Atheneum Schoten
    Blangenoisstraat 2, 2900 Schoten.
    • Dinsdag: 20.00-22.00 uur
Kris Daem
Turnkring Ten Gaerde
  • Sporthal Ten Gaerde
    Jozef Mertensstraat 27A, 1702 Dilbeek
    • Zaterdag 13.00-14.30 uur vanaf 10j
Marianne De Graeve
TK Sta-Paraat-P.H.H. Hasselt
  • Turnhal Velodroom
    Kempische Steenweg 83, 3500 Hasselt
    • Maandag: 21.00-22.00 uur: +16 jaar
    • Donderdag: 19.00-20.00 uur: beginners 12-16j
    • Donderdag: 20.00-21.00 uur: gevorderden 12-16j
  • Sporthal PHH
    Gouverneur Verwilghensingel 1
    3500 Hasselt
    • Woensdag: 18.00-19.30 uur: 8-12j
    • Zaterdag: 10.00-11.30 uur: 8-12j
    • Zaterdag: 11.30-13.00 uur: 12-16j en 16+j
Cedric Meyers
'T Spagaatje Hoogstraten
  • Sporthal Spijker Humaniora
    Gelmelstraat 62
    2320 Hoogstraten
    • Maandag: 18.30-20.00 uur -16j beginners
    • Maandag 19.30-21.00 uur +16j Gevorderden (of na selectie)
Alexandra Erschov
TK Deugd en moed Ekeren
  • Oorderseweg 83 bus 6, 2180 Ekeren
    • 5de-6de lj
      Maandag 18.30-20.00 uur
    • 1ste-4de mb
      Zaterdag 15.00-16.30 uur
    • Vanaf 5de mb
      Woensdag 20.00-22.00 uur
      Zaterdag 16.30-18.30 uur

Tim Biemans

Sybren Oerlemans

TK De Krakende Spieren
  • Turnzaal 'De Boemerang'
    Alfons Dewitstraat 7, 3078 Meerbeek
    • Freerunning Beginners: Dinsdag 18;30-19.30 uur
    • Freerunning Gevorderden: Donderdag 19.30-20.30 uur
Luc Engelborghs
TK Schelderood Kallo vzw
  • Sporthal De Perel
    Kallodam 5, 9120 Beveren
    • Donderdag: 20.00-21.30 uur
Contact
Turn-Op Opglabbeek
  • Gemeentelijke Sporthal
    Weg naar Gruitrode 2, 3660 Opglabbeek
    • Zaterdag: 09.30-11.00 uur (beginners)
    • Zaterdag: 11.00-12.30 (gevorderden)
Rosita
Turnclub De Zeester
  • Basisschool GO! Stene
    Steensedijk 352
    8400 Oostende
    • Eerste/derde maandag v/d maand: 17.30-18.45 uur
    • Vrijdag 17.30-19.30 uur
Alexander Panin
Turnclub Jumping Jack
  • Sporthal Houthulst
    Markt 1, 8650 Houthulst
    • Vrijdag: 18.00-19.00 uur
      19.00-20.00 uur
      20.00-21.00 uur
info@jumpingjack.be
Turnkring Oostakker
  • Sporthal Wolfput
    Wolfputstraat 92, 9041 Oostakker
    • Donderdag: 17.30-19.30 uur (beginners)
    • Zaterdag: 14.30-16.30 uur (gevorderden)
Info

Turnkring Thorho
  • Sporthal Sport Vlaanderen
    Tervuurstesteenweg 375, 1981 Hofstade
    • Groep 1 en 2 zondag: 18u30-19u30
    • Groep 3 en 4 zondag: 19u30-20u30
info@turnkringthorho.be
Gympuls Essen
  • In combinatie met gymnastiek
Rob Van Opstal
Vrank en Vrij Hoevenen
  • Turnzaal
    Kerkstraat 106, 2940 Hoevenen
    • Donderdag: 19.15-20.30 uur (jeugd)
    • Vrijdag: 21.30-22.30 uur (volwassenen)

Danny Franquet
0476 692 331
email club

Wild Gym
  • Tumblingzaal Wildemanspark
    Wildemansweg, 3020 Herent
    • Donderdag: 18.00-29.30 uur Freerunning Kids
    • Donderdag: 19.30-21.30 uur
    • Zondag 18.00-20.00 uur
Adam De Backer

WIK Oostende

  • A. Milhzaal
    Caïrostraat 91, 8400 Oostende
    • Zaterdag: 15.30 tot 17.00 uur
      4e, 5e, 6e leerjaar en secundair

Vanessa Clement
Wendy Clement