Verschillende clubs/community

Communities:

Naam Community

Locatie-Lessenrooster Contact
Blaze Urban Academy
  • Blaze Urban Academy
    Mechelsesteenweg 1 / 36 A
    2220 Heist-Op-Den-Berg
academy@blaze.be
Exception Movement
  • Lagere school Westdiep - 8400 Oostende
    • Zondag: 09.00-10.15 uur (kinderlessen)
    • Zondag: 10.00-12.00 uur (beginner)
    • Zondag: 12.00-14.00 uur (gevorderden)
  • Sportinnovatiecampus Brugge (vroeger BLOSO sportcentrum)
    Nijverheidsstraat 112 - 8000 Brugge
    • Zaterdag: 16.00-18.00 uur
  • Sporthal Kortrijk
    School Sint-Rochuskerk, Boerderijstraat 69A - 8500 Kortrijk
    • Woensdag: 13.00-15.00 uur
Robbe Colman
Pulse Family
  • Loods Marie-Joséwijk 42
    1800 Vilvoorde
    • Dinsdag: 18.00-20.00 uur (beginners)
    • Vrijdag: 18.00-20.00 uur (gevorderden)
    • Woensdag: trainingen voor zowel beginners als gevorderden (zie kalender).
  • Kalender & info: www.vilvoorde.be/pulse
Stijn Vranckaert

Team C.W.P.

  • Dendermondestraat 25
    1785 Merchtem
    • Zaterdag: 16.30-18.30 uur

Jonas Verhasselt
Flow de Gand
  • Dinsdag en woensdag
    Op verschillende sites in Gent

Wouter De Mol

Clubs die enkel parkour en freerunning aanbieden:

Naam club Locatie - Lessenrooster Contact
Antwerp Parkour School
  • Sint-Lambertuszaal
    Frans Lenaertsstraat 6
    2180 Ekeren
    • Woensdag 20.00-22.00 uur
      Zaterdag 16.00-18.00 uur
Tom De Backer
FBW Sport & Fun, Eisden
  • Sport PTS Maasmechelen
    Europaplein 36
    3630 Maasmechelen
    • Dinsdag: 16.30-18.00 uur
Bart Fraussen
Parkour Dendermonde
  • Sporthal Sint-Gillis
    Van Langenhovestraat 203 a
    9200 Dendermonde
    • Woensdag: 20.30-22.00 uur
    • Vrijdag: 20.30-22.00 uur
Sander De Ridder
Parkour Waasland
  • Parkour Waasland heeft 5 groepen:
    Start-To-Parkour: vanaf 7 jaar
    Trainees: vanaf 10 jaar
    Tracers: vanaf 12 jaar
    Masters: vanaf 16 jaar & vanaf 18 jaar
    Freerunners: selectiegroep

De trainingen gaan door op:

  • Maandag, Belsele, Sporthal De Klavers
    • 19.00-20.30 uur voor Tracers & Masters
  • Woensdag, Belsele, Sporthal De Klavers
    • 20.30-22.00 uur voor Masters & Freerunners
  • Zaterdag, Sint-Niklaas, De Ster
    • 10.00-11.30 uur voor Start-To-Parkour,
      Trainees & Freerunners
  • Zondag, Sint-Gillis-Waas, Sporthal De Route
    • 10.30-12.00 uur, Tracers (i.s.m. Sportiva)
  • vanaf oktober: Dinsdag of Donderdag, Sint-Niklaas
    • 17.00-18.30 uur, Tracers (i.s.m. Sport-Na-School)
  • Speciale trainingen en events voor specifieke groepen
    volgens kalender
Koen Van Riet

Clubs die Freerunning en gymnastiek aanbieden:

Naam club Locatie - Lessenrooster Contact
Art Gym
  • Raadpleeg HIER het volledige uurrooster
Nico Leenaarts
ArtiGym Herzele
  • Gemeentelijke Sporthal 'de Steenoven'
    • Woensdag: 19.00-21.00 uur
Siebe Bossier
De Gympies Hoeilaart
  • Gemeentelijke Sporthal Hoeilaart
    • Maandag: 20.00-21.30 uur
Jeroen Notebaert
Elastika Roeselare
  • Turnzaal Barnum
  • Groep 1: 4e, 5e, 6e lj -1e
    • Maandag: 18.15-19.15 uur
  • Groep 2: secundair
    • Maandag: 19.15-20.15 uur
Tom Denys
Gymclub Tienen
  • Houtemveld Tienen
    • Zaterdag: 11.30-12.30 uur (8-12j)
    • Zaterdag: 13.00-14.30 uur (13+ j)
Ruslan Izimov
Gym Haacht
  • Sporthal "Den Dijk" (in combinatie met gym!)
  • Vanaf eerste middelbaar:
    • Woensdag: 13.30-15.00 uur
  • Vanaf 4de leerjaar:
    • Vrijdag: 17.00-18.30 uur
Freddy Machiels
Gym Knokke Heist
  • Sporthal De Stormmeeuw
    E.Verheyestraat 14
    8300 Knokke-Heist
  • Vanaf 10 jaar:
    • Dinsdag: 18.30-20.00 uur
info@gymkh.be
Gymclub Tienen
Gymgroep AS
  • Turnzalen St. Jozefscollege Aarschot
    • Donderdag: 18.30-20.00 uur
  • Holsbeek sportschuur
    • Zaterdag: 13.00-15.00 uur
Jonas Geudens
Gymnarte vzw
  • Sporthal Sint Ludgardis
    Begijnenstraat 57
    2000 Antwerpen
    • Woensdag 17.15-18.30 uur
Contact
Gymnasport
  • Zaal Soens te Strombeek
    • Woensdag: 19.00-21.00 uur
Thomas Menten
Gympie Moorslede Dejonghe Hilde
Gympuls Essen
Jong & Moedig Genk
  • Freerunning 12+
    Turnzaal Halmstraat
    Halmstraat 6
    3600 GENK
    • Woensdag 20.00-22.00 uur
  • Freerunning gevorderden (selectie)
    Halmstraat 6
    3600 GENK
    • Zondag: 16.00-18.00 uur
Geuens David
Koninklijke Diestse Turnkring
  • Freerunning Beginnners
    Sporthal Citadel
    CItadel
    3290 Diest (ingang via de Leuvensestraat)
    • Lagere school: Dinsdag 17.00-18.30 uur
    • Middelbaar: Maandag 18.00-19.30 uur
  • Freerunning Gevorderden
    Sporthal Citadel
    CItadel
    3290 Diest (ingang via de Leuvensestraat)
    • Donderdag 19.00-20.30 uur

Peter Frederickx
Koninklijke Turnkring Aalst
  • Sportcentrum Schotte
    Kapellekensbaan 8
    9320 Aalst
    • Woensdag: 20.00-21.30 uur

Hannah Verdoodt

Koninklijke Wommelgemse Turners
  • Freerunning 12+
    Sporthal
    Beukenlaan
    2160 Wommelgem
    • Zondag: 14.00-15.30 uur
Gaetan Van Doninck
KOTV Noordzee
  • Freerunning12+
    Turnzaal H.Boddaert
    Kaïrostraat 93
    8400 Oostende
    • Zondag: 11.00-12.00 uur

Elias Bebis
KWTV Willebroek
  • 'Basisschool ’t Pleintje
    August van Landeghemplein 4 te 2830 Willebroek.
    (Campus Pleintje – Ingang onder het blauwe bord “Gymnastics” of “www.kwtv.be”)
    • Dinsdag: 19.30-21.00 uur
Erik Callaerts
Lendelede LTK
  • Freerunning 9+
    DOC Lendelede
    A. Dassonvillelaan 3
    8860. Lendelede
    • Dinsdag: 16.45-18.00 uur
    • Zaterdag: 19.00-20.30 uur
Liederick Claeys
Lenig en Gezwind Turnen
  • Sporthal Stadspark
    Steenweg op Zevendonk 18 bus 2
    2300 Turnhout
    • Donderdag: 18.00-20.00 uur
Anke Bax
O.T.V. Nazareth
  • Freerunning beginners
    Sporthal Nazareth
    Drapstraat 76
    9810 Nazareth
    • Donderdag: 19.00-20.30 uur
  • Freerunning gevorderden
    Sporthal Nazareth
    Drapstraat 76
    9810 Nazareth
    • Donderdag: 20.00-21.30 uur
Stijn De Landtsheer
Movimento Mortsel
  • Turnzaal de Sterre
    • Woensdag: 20.30-22.00 uur
Laukens Tim
Olympos Lint
  • Sportzaal Lindenhof
    Gemeentepark
    2547 Lint
    • Maandag: 17.15-18.30 uur
info@olymposlint.be
Ritmica
  • Parkour groep 1 (PK1): 9j t/m 11j
    Zaterdag: 9.30-11.00 uur
    Sporthal Ter Beke Sinaai
  • Parkour groep2 (PK2): 12j t/m 15j
    Zaterdag: 11.00-12.30 uur
    Sporthal Ter Beke Sinaai
  • Parkour groep 3 (PK3): +16j
    Donderdag: 19.00-20.30 uur
    Sporthal De Klavers Belsele

Zaterdag (om de 2 weken) 16.00-17.30 uur
Sporthal Ter Beke Sinaai

Zaterdag (om de 2 weken) 19.00-20.30 uur
Sportham De Witte Molen Sint-Niklaas

info@allemaalritmica.be
Rust Roest Merksplas
  • Gemeentelijke sporthal 't Hofeind
    Hofeinde
    2330 Merksplas
    • Woensdag: 19.00-20.30 uur (beginners)
    • Woensdag: 20;30-22.00 uur (gevorderden)
Koen Vannuffelen
Sportgroep Vaste Vuist Lauwe vzw
  • Sporthal Ter Leie
    Hospitaalstraat 15
    8930 Menen
    • Zaterdag: 17.00-18.15 uur 8 tot 12 jaar
    • Zaterdag: 18.15-19.30 uur 12+
Dries Defossez
Sportiva Sint-Gillis-Waas
  • Sporthal De Route
    • Zondag: 10.30-12.00 uur

Rika Geerardyn

STB Gymnastics
  • Sporthal van het Koninklijk Atheneum Berchem
    UItbreidingsstraat 246
    2600 Berchem (overkant van de school)
    • Zondag: Freerunning 1: 17.00-18.30 uur
      6 t/m 12 jaar (lagere school)
    • Zondag: Freerunning 2: 18.00-20.00 uur
      12 t/m 18 jaar (middelbare school)
Dries Laukens
Turnkring Eikels worden Bomen Zottegem
  • Turnzaal EWB
    Laurens de Metsstraat 17
    9620 Zottegem
    • Freerunning A Zondag 15;30-17.00 uur
    • Freerunning B Zondag 17.00-18.30 uur
Patrick De Schrijver
Turnkring voor Geest en Lichaam
  • Turnzaal Stedelijke Basisschool Staakte
    Hoogstraat 192
    9160 Lokeren
    • Zondag: 11.00-12.30 uur
Annelies Smet
Turnkring Sint-Jozef vzw Schoten
  • Turnzaal Atheneum Schoten
    Blangenoisstraat 2, 2900 Schoten.
    • Dinsdag: 20.00-22.00 uur
Kris Daem
TK Sta-Paraat-P.H.H. Hasselt
  • Turnhal Velodroom
    Kempische Steenweg 83
    3500 Hasselt
    • maandag: 21u-22u voor 16+
    • donderdag: 19u-20u voor beginners 12-16j
    • donderdag: 20u-21u voor gevorderden 12-16j
  • Sporthal PHH
    Gouverneur Verwilghensingel 1
    3500 Hasselt
    • zaterdag: 10u30-11u30 voor 8-12j
    • zaterdag: 11u30-13u voor 12-16j en 16+ samen
Cedric Meyers
'T Spagaatje Hoogstraten
  • Sporthal Spijker Humaniora
    • Maandag: 19.00-20.00 uur
Roelof Deleur
TK Deugd en moed Ekeren
  • Freerunning 6de lrj-3e middelbaar
    Turnzaal Basisschool Driehoek
    Blarenstraat 19
    2180 Ekeren
    • Donderdag: 18.00-19.30 uur
  • Freerunning vanaf 4de middelbaar
    Moretus (Campus Lambertus)
    Frans Lenaertsstraat, ingang blauwe poort
    2180 Ekeren
    • Woensdag: 20.00-22.00 uur
    • Zaterdag: 16.00-18.00 uur

Tim Biemans

Sybren Oerlemans

TK De Krakende Spieren
  • Turnzaal 'De Boemerang'
    Alfons Dewitstraat 7
    3078 Meerbeek
    • Freerunning Beginners: Dinsdag 18;30-19.30 uur
    • Freerunning Gevorderden: Donderdag 19.30-20.30 uur
Luc Engelborghs
TK Schelderood Kallo vzw
  • Sporthal De Perel
    Kallodam 5
    9120 Beveren
    • Donderdag: 20.00-21.30 uur
Contact
Turn-Op Opglabbeek
  • Gemeentelijke Sporthal
    Weg naar Bree 2
    3660 Opglabbeek
    • Zaterdag: 09.00-11.00 uur
Rosita
Turnclub De Zeester
  • Basisschool GO! Stene
    Steensedijk 352
    8400 Oostende
    • Eerste/derde maandag v/d maand: 17.30-18.45 uur
    • Vrijdag 17.30-19.30 uur
Alexander Panin
Turnclub Jumping Jack
  • Sporthal Houthulst
    Markt 1
    8650 Houthulst
    • Donderdag: 19.00-21.30 uur
Lindsay Degryse
Turnkring Oostakker
  • Sporthal Wolfput
    Wolfputstraat 92
    9041 Oostakker
    • woensdag: 15.00-16.30 uur (beginners)
    • Woensdag: 17.00-19.00 uur (gevorderden)
Milan Rupus
Gympuls Essen
  • In combinatie met gymnastiek
Rob Van Opstal
Vrank en Vrij Hoevenen
  • Turnzaal
    Kerkstraat 106
    2940 Hoevenen
    • Donderdag: 19.15-20.30 uur (jeugd)
    • Vrijdag: 21.30-22.30 uur (volwassenen)

Danny Franquet
0476 692 331
email club

Wild Gym
  • Tumblingzaal Wildemanspark
    Wildemansweg
    3020 Herent
    • Donderdag: 18.00-29.30 uur Freerunning Kids
    • Donderdag: 19.30-21.30 uur
    • Zondag 18.00-20.00 uur
Adam De Backer

WIK Oostende

  • A. Milhzaal
    Kaïrostraat 91, 8400 Oostende
    • Maandag van 17.30 tot 19.00 uur
      (voor kinderen lagere school)
    • Dinsdag van 18.00 tot 19.30 uur
      (voor jongeren uit het secundatir onderwijs)

Vanessa Clement
Wendy Clement

Foto's

#wearefreerunning

Twitter wordt geladen